Switch BDCOM S2928P-800 24 GE POE 800W Ports, 4 GE/10GE SFP
Phân phối Switch BDCOM S2928P-800 (S2928P 800) 24 gigabit POE ports, 4 GE/10GE SFP+ ports; the standard AC220V power supply, 800W POE power chính hãng giá tốt
✓ Mã sản phẩm: S2928P-800
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
Switch BDCOM S2928P-800 24 gigabit POE ports, 4 GE/10GE SFP+ ports, AC220V power supply, 800W POE power
Vender              :BDCOM
Part Number     : S2928P-800
Bảo hành           : 12 tháng
Made In             : China
Mô tả tổng quan Switch BDCOM S2928P-800
Thông số kỹ thuật Switch BDCOM S2928P-800
Item Description
Backplane 256Gbps
Forwarding rate 96Mpps
MAC 16K
Ports
24 gigabit POE ports,
4 GE/10GE SFP+ ports
Dimensions(mm)  (W×H×D) 440×280×44
Consumption <40W
POE power 800W
POE/POE+ Support
Power supply
AC: 100V-240V, 50Hz±10%
DC: -36V~-72V
Environment
Operating temperature and humidity: 0℃-50℃, 10%-90% non-condensing
Storage temperature and humidity: -20℃-70℃;5%-95% non-condensing
MAC switching function
Static configuration and dynamically learning of MAC address
Check and delete MAC address
Configuring of MAC address aging time
Limit on MAC address learning number
MAC address filtering function
Black-hole MAC items
VLAN
4K VLAN entries
GVRP
1:1 and N:1 VLAN Mapping
QinQ and selective QinQ
Private VLAN
STP
802.1D (STP), 802.1W (RSTP), 802.1S (MSTP)