Switch Cisco SG220-50-K9-EU 48 10/100/1000 ports, 2x1GE Uplink
✓ Mã sản phẩm: SG220-50-K9-EU
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Sản phẩm này đã End Of Sale và được thay thế bằng sản phẩm CBS220-48T-4G-EU
So sánh với các sản phẩm Switch khác:
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
Switch Cisco SG220-50-K9-EU 48 10/100/1000 ports, 2 Gigabit RJ45/SFP combo
Cisco Part Number
List Price
Giá bán
Bảo hành
Made In
Stock
View Datasheet SG220-50
Các tính năng mới của Switch Cisco SG220-50-K9-EU
  • World-class support
Thông số kỹ thuật của Switch Cisco SG220-50-K9-EU
General Information
Product Name SG220-50-K9-EU  48 10/100/1000 ports Smart Switch
Manufacturer Part Number SG220-50-K9-EU
Product Line Smart Plus
Product Series 220
Product Model SG220-50
Product Type Ethernet Switch
Interfaces/Ports
Total Number of Network Ports 48
Port / Expansion Slot Details
48 10/100/1000 ports
2 Gigabit RJ45/SFP combo port
Performance
Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 74.40
Switching capacity in Gigabits per second 100
CPU memory 128 MB
Packet buffer 12 Mb
Environmental
Dimensions (W x H x D) 440 x 44 x 201 mm
Unit weight 3.3 kg
Storage temperature -20° C to +70° C
Operating humidity 10% to 90%, relative, noncondensing
Storage humidity 10% to 90%, relative, noncondensing
Green power (mode) EEE + Energy Detect
System power consumption
110V=36.6W
220V=39.9W
Power consumption (with PoE)
N/A
Heat dissipation (BTU/hr)
124.9
Fan (number)
1 pcs/6300 rpm
No fan speed control
Acoustic noise
40.3dB
MTBF @ 50°C (hours)