EX4550-32F-AFI Switch Juniper EX4550 32 Port 1/10GbE SFP+, 650WAC PS
Phân phối thiết bị mạng Switch Juniper EX4550-32F-AFI​​​​ (EX4550 32F AFI) EX4550, 32 Port 1/10GbE SFP+ converged switch, 650 W AC PS, PSU side to port side airflow (optics sold separately) chính hãng giá tốt
✓ Mã sản phẩm: EX4550-32F-AFI
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Xem Datasheet EX4550-32F-AFI chính hãng Juniper
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
EX4550-32F-AFI Switch Juniper EX4550 32 Port 1/10GbE SFP+, 650WAC PS, PSU side to port side airflow
Juniper Part Number     : EX4550-32F-AFI
Bảo hành                       : 12 tháng
Made In                          : China
Stock                              : Liên hệ
Mô tả tổng quan
View Datasheet EX4550-32F-AFI
Thông số kỹ thuật Switch Juniper EX4550-32F-AFI
Hardware Specifications
Interface Options  32 GbE/10GbE (MACsec 802.1AE capable) SFP/SFP+ fiber connectors
• 16 10GbE SFP/SFP+ (MACsec 802.1AE capable) ports (via two optional 8-port expansion modules)
• 4 40GbE QSFP+ ports (via two optional 2-port expansion modules)
• 128 Gbps Virtual Chassis module with 2 x 64 Gbps ports
• 1 x 10/100/1000 Ethernet RJ-45 ports for management
• Console port for management
Dimensions • Height: 1.72 in (4.37 cm); 1 U
• Width:
- 17.35 in (44.07 cm) without front-mounting brackets
- 19 in (48.3 cm) with front-mounting brackets
• Depth: 18.5 in (46.99 cm)
• Weight:
- EX4550 switch with 1 AC or DC power supply: 19.4 lb (8.8 kg)
- AC power supply: 2.4 lb (1.1 kg)
- DC power supply: 2.4 lb (1.1 kg)
LEDs
System LEDs that indicate status
CPU 1.2 GHz