Switch Allied Telesis AT-SH310-26FT 24 port RJ45 10/100MB 2 uplink combo
✓ Mã sản phẩm: AT-SH310-26FT
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
Switch Allied Telesis AT-SH310-26FT
Part Number
List Price
Giá bán
Bảo hành
Made In
Stock
Thông số kỹ thuật:
Performance
Maximum packet transfer capacity
(entire device / 64Byte)
9.52Mpps
Switching fabric 56Gbps
Flash memory 64MByte
Main memory 512MByte
Number of registered MAC addresses 16K
Number of VLAN registrations 4,094 pieces (VID = 1 to 4,094)
Number of IPv4 host (ARP) registrations 512
Number of IPv4 route registrations 16
Port 24x RJ45 10/100MB
2x combo uplink RJ45/SFP
1x USB 2.0 type A
1x RS232 console
Power supply
Rated input voltage AC100-240V
Input voltage range AC90-264V
Rated frequency 50 / 60Hz
Rated input current 1.0A
Maximum input current (measured value) 0.49A
Average power consumption 22W (maximum 26W
Average calorific value 80kJ / h (maximum 95kJ / h)
Environmental condition
Environmental condition
Operating temperature 0-50 ℃
0-45 ℃
Humidity during operation 90% or less (no condensation)
Storage temperature -25-70 ℃
Humidity during storage 95% or less (no condensation)