Switch Cisco SG350-52MP 48 PoE 740W, 2GE Copper/SFP Combo, 2 SFP
Thiết bị mạng Switch Cisco SG350-52MP Cisco Small Business 350 Series 48 10/100/1000 ports PoE 740W, 2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports
✓ Mã sản phẩm: SG350-52MP
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Sản phẩm này đã End Of Sale và được thay thế bằng sản phẩm CBS350-48FP-4G-EU
So sánh với các sản phẩm Switch khác:
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
Switch Cisco SG350-52MP
Cisco Part Number
List Price
Giá bán
Bảo hành
Made In
Stock
Switch Cisco SG350-52MP thuộc dòng sản phẩm Cisco small business 350 series. Thiết bị mạng Switch Cisco SG350-52MP được thiết kế để phù hợp ở cả 3 lớp mạng. Switch Cisco SG350-52MP cung cấp 48 10/100/1000 ports PoE 740W, 2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports cho các kết nối LAN tại các doanh nghiệp vừa và nhỏ.
SG350-52MP Datasheet
Switch Cisco SG350-52MP  48 ports 10/100/1000 PoE 740W,  2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports
Hình ảnh Cisco SG350-52MP được cnttshop cung cấp
Thông số kỹ thuật của Switch Cisco SG350-52MP
General Information
Product Name 48 10/100/1000 ports PoE 740W, 2 Gigabit copper/SFP combo + 2 SFP ports
Manufacturer Part Number SG350-52MP
Product Series 350
Product Model SG350-52MP
Hardware
Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 77.38
Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 104.0
Buttons Reset button
Cabling type
Unshielded Twisted Pair (UTP) Category 5 or better for 10BASE-T/100BASE-TX; UTP Category 5
Ethernet or better for 1000BASE-T
LEDs System, Link/Act, PoE, Speed, LED power saving option
Flash 256 MB
CPU memory 512 MB
Packet Buffer 24 Mb
Environmental
Unit dimensions (W x H x D) 440 x 44 x 350 mm (17.3 x 1.45 x 13.78 in)
Unit weight 3.83 kg (8.44 lb)
Power 100-240V 50-60 Hz, internal, universal
Power Dedicated to PoE 740W
Number of Ports That Support PoE 48
Certification UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Operating temperature 32° to 122°F (0° to 50°C)
Storage temperature –4° to 158°F (–20° to 70°C)
Operating humidity 10% to 90%, relative, noncondensing
Storage humidity 10% to 90%, relative, noncondensing