Switch Cisco SG350XG-24F 24 x 10GE SFP+, 2x10GE Uplink
✓ Mã sản phẩm: SG350XG-24F
✓ Tình trạng: Còn Hàng
Sản phẩm này đã End Of Sale và được thay thế bằng sản phẩm SX550X-24F-K9-EU
So sánh với các sản phẩm Switch khác:
Cam Kết Bán Hàng
✓ Sản Phẩm Chính Hãng 100% Đầy Đủ CO/CQ
Switch Cisco SG350XG-24F.
Stock
SG350XG-24F Datasheet
Switch Cisco SG350XG-24F 24x 10 Gigabit Ethernet SFP+, 2 x 10Gbase-T copper port (combo with 2 SFP+)
Thông số kỹ thuật của switch Cisco SG350XG-24F
General Information
Manufacturer Part Number SG350XG-24F
Product Series 350X
Product Model SG350XG-24F
Hardware
Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 357.12
Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 480
Buttons Reset button
Cabling type
Unshielded Twisted Pair (UTP) Category 5 or better; fiber options (SMF and MMF); coaxial SFP+
LEDs System, master, stack ID, link/speed per port
Flash 256 MB
CPU 800 MHz (dual-core) ARM
CPU memory 512 MB
Packet Buffer 2 MB
Environmental
Unit dimensions (W x H x D) 440 x 44 x 350 mm (17.3 x 1.45 x 13.78 in)
Unit weight 4.16 kg (9.17 lb)
Power 100 - 240V 47 - 63 Hz, internal, universal
Power Dedicated to PoE N/A
Number of Ports That Support PoE+ and PoE N/A
Number of Ports That Support 60W PoE, PoE+ and PoE N/A
Certification UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE mark, FCC Part 15 (CFR 47) Class A
Operating temperature 32° to 122°F (0° to 50°C)
Storage temperature –4° to 158°F (–20° to 70°C)
Operating humidity 10% to 90%, relative, noncondensing
Storage humidity 10% to 90%, relative, noncondensing
Acoustic noise and MTBF
FAN (Number) 4
Acoustic Noise
0°C - 25°C: 36.4dB